Menü

10. Barış ve Sevgi Buluşmalarının ikinci gününde sahne Onur Akın'ın

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları’nın ikinci gününde özgün müziğin sevilen ismi Onur Akın sahne alacak.  Atilla Dorsay ve Eski CHP Milletvekili Yıldırım Kaya’nın konuk olacağı Çardak Altı Sohbetleri’nde ise “Cumhuriyet’in 100. Yılı Türkiye” konusu ele alınacak.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen Barış ve Sevgi Buluşmaları’nın ikinci gününde özgün müziğin sevilen ismi Onur Akın, en güzel şarkılarını Beylikdüzü halkı için seslendirecek. Cumhuriyet Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek konser 21.30’da başlayacak. 3 Eylül tarihine kadar sürecek festival boyunca ünlü DJ Hakan Küfündür ise konserler öncesi sahne alarak dinleyicilere eğlence dolu anlar yaşatacak. 

 

Çardak Altı’nın teması “Cumhuriyetin 100. yılı” 

Barış ve Sevgi Buluşmaları’nın vazgeçilmezlerinden olan Çardak Altı Sohbetleri’nin konukları ise Atilla Dorsay ve Eski CHP Milletvekili Yıldırım Kaya olacak. Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun üstlendiği Çardak Altı Sohbetleri’nde “Cumhuriyet’in 100. Yılı Türkiye” konusu ele alınacak. Ümit Nar'ın moderatörlüğünde saat 17.00’de başlayacak Sahaf Söyleşileri’nde Adalet Çavdar, Dijital Kitap Dedektifleri: Web’de Kitap Macerası ve Yayıncılık İzleri konulu söyleşide kitapseverlerle buluşacak. Festival kapsamında ayrıca 14.00 - 20.00 saatleri arasında sporseverler için özel olarak kurulan aktivite alanları büyük çekişmelere sahne olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yazar
«
»
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.