Menü

iOS için Chrome'a Tam Ekran Desteği

Google Chrome iOS uygulaması 26.0.1410.50 sürümü ile birlikte oldukça zengin bir güncelleme aldı. Tam ekran internette gezinme deneyimi de sunan güncelleme içeriği haberimizde.

Google, açık kaynak tarayıcısı Chrome'u geliştirmeye her geçen gün devam ediyor. Sizinle daha önce paylaştığımız gibi masaüstü ve Androidplatformunda WebKit motorunu bırakıp Blink'e geçiş yapmaya başlayanGoogle, bu süreçte iOS uygulamasını farklı yönlerden güncellemeyi de ihmal etmiyor.

iOS için 26.0.1410.50 sürümüne güncellenen Google Chrome'un bu güncelleme ile kazandığı özelliklerin başında uygulamanın tam ekranözelliği kazanması yer alıyor. Bu sayede internette gezinirken ekranınızın tamamından yararlanabiliyorsunuz.

Güncelleme Öncesi ve Sonrası iOS için Google Chrome

Güncelleme ile uygulamaya eklenen diğer özellikler ise daha çok"Yazdırma" fonksiyonu ile ilgili. 26.0.1410.50 sürümü ile web sayfalarınıGoogle Cloud Print veya AirPrint ile yazdırma özelliği kazanan Google Chrome ayrıca istenilirse web sayfalarını PDF olarak Google Drive'a da kaydedebiliyor ki bu özelliğin oldukça kullanışlı olacağını söyleyebiliriz.

Tüm bu özelliklerin yanında kararlı çalışma ve güvenlik sağlamaya yönelik iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri de içeren Google Chrome uygulamasınıburadan cihazınıza yükleyebilir veya uygulamanızı güncelleyebilirsiniz.

Kaynak: http://shiftdelete.net/ios-icin-chromea-tam-ekran-destegi-44034.html
Etiketler
Yazar
«
»
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.