Menü

Kadınlara Özel Etkinlikler Yoğun İlgi Gördü

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından bu yıl ilk kez kış ve bahar olmak üzere iki dönemde organize edilen “Kadınlara Özel Ücretsiz Spor Etkinlikleri”ne 800 kursiyer katıldı.

Zumba dalında Tuğba Özak ve Arzu Özdilek, fitness dalında Hakan Sönmez, yoga dalında Sevda Kula ve Gamze Yaman ile mat pilates dalında ise Pelin Yılmaz eğitmenliğinde gerçekleştirilen kurslara katılan kursiyerler memnuniyetlerini dile getirirken “Belediye Başkanımız Ahmet Sarıkurt ve ekibine bizlere sundukları bu imkânlar için çok teşekkür ederiz. Kursların artarak devam etmesini talep ediyoruz. Sayenizde kendimiz için zaman ayırma fırsatı bulduk. Her şey çok güzeldi. Kurs eğitmenlerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde de kurslara katılmayı dört gözle bekliyoruz.” diye konuştular.

Kış döneminde başlayan kurslara havaların ısınmasıyla birlikte talep her geçen gün artarken kursiyerler, kursların devam etmesini istediklerini dile getirerek kurslardan ve eğitmenlerden de çok memnun olduklarını ifade ettiler. Kursiyerler ayrıca katıldıkları anketlerle de taleplerini dile getirme fırsatı buldular.

Gelen talepleri değerlendiren Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, zumba, fitness, yoga ve pilates kurslarının eylül ayından itibaren yeniden başlayacağını ifade ettiler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yazar
«
»

Yorumlara kapalı.