Menü

Vodafone'dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık

Vodafone Türkiye, yeni bir proje ile kadınlara pozitif ayrımcılık ile özel servisler sunuyor. Projenin detayları ise bugün İstanbul'da düzenlenen Western union point bir basın toplantısı ile duyuruldu. Toplantıya aralarında Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin de katıldı.

vodafone

Yeni sosyal iş modeli ile ülkemizin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayacak, güçlü toplum, güçlü nesiller ve güçlü Türkiyeiçin; kadını ekonomik hayatta eşit konuma gelmesinin amaçlandığı Vodafone Önce Kadın programı kapsamında yer alan servisler şöyle;

  • “Vodafone Önce Kadın İlan Servisi” ile el emeği ürünlerini tek birSMS ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com ile alıcıya ulaştırmalarına imkân tanınıyor.
  • Önce Kadın Girişimci Paketi ile mobil ve sabit ses, data ve bulutçözümlerini kapsayan tüm iletişim ihtiyaçları için avantajlar sunuluyor
  • Önce Kadın Destek Paketi” ile faturasız Vodafone hat sahibi kadınlar, “tek seferde 25 TL yükleme ile tüm Vodafone’lularla kenditarifeleri üzerinden konuşabilecekleri 100 TL’lik destek” kazanıyorlar.
  • Teknolojide Kadın Hareketi” projesi ile kadınların bilgi ve teknolojiyeerişimini kolaylaştıran, kişisel gelişim olanakları sunuluyor. Teknolojide Kadın Hareketi projesi, ayrıca, kadınların eğitimi ve teknolojik iş fikirlerini hayata geçirmesi için, düzenlenen yarışmayla cansuyu sermayesinin verildiği ilk sosyal sorumluluk projesi olma özelliğini taşıyor.

Önce Kadın Bilgi Servisleri kapsamında;

  • Anne-Çocuk Servisi” ile bebek gelişimiyle ilgili yararlı bilgiler AÇEVişbirliği ile ücretsiz mesajlarlakadınların cep telefonlarına iletiliyor.
  • “Önce Kadın Yaşam Servisi”nde, kadının bakımlı bir yaşam sürmesi ve yaşam kalitesini artırması için gerekli bilgiler ücretsiz mesajlar ileceplerine iletiliyor.
Etiketler
Yazar
«
»
3 Yorum
  1. Yorum Deneme

  2. güzel temaymış

  3. deneme yorumu

Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...