Menü

Ünlü iş insanı Fethiye Şen Avrupa’nın yakın markajında…

Ünlü İş İnsanı Fethiye Şen Sense Of Esthetics ile Avrupa’nın yakın markajında

Başarılı iş İnsanı Fethiye Şen’in şirketi Sense Of Esthetics Uluslararası başarılarıyla gündemden düşmüyor.

Sense Of Esthetics 2019 başladığı yolculukta yerli hastaların geri dönüşlerinin ve başarılı sonuçlarının dijital dünyada geniş yankı bulmasıyla Avrupa ve Ortadoğu’nun birçok ülkesi tarafından konuşulmaya başlandı. Sense Of Esthetics 2019 yılından itibaren büyüyen ve genişleyen ekibiyle profesyonel hizmetini Avrupa’ya da taşıdı. Uluslararası ofislerinde onlarca tercümanıyla dünyanın birçok ülkesinden gelen talepleri karşılayan Sense Of Esthetics, Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alıyor.

Sense of Esthetics Yönetim Kurulu Başkanı Fethiye Şen; ‘’Sağlığınızı teslim ederken, bir eşya emanet gibi teslim etmeyin’’ dedi.

Uzun yıllardır sağlık turizmi alanında hem Avrupa’da hem de Arap yarımadasında başarılarıyla gündemden düşmeyen Sense of Esthetics Yönetim Kurulu Başkanı Fethiye Şen uyarılarda bulundu; “Sağlığımız en değerli servetimizdir. Son zamanlarda internet üzerinden iki sayfa kuran birçok kişi sağlık turizmi adı altında iş yapmakta. Ne yazık ki olumsuz sonuçlarla da karşılaşmaktayız. Sağlığınızı teslim ederken eşya teslim eder gibi teslim etmeyin. Profesyonel olmayan ve deneyimsiz bir ortamda doğabilecek sonuçları düşünmek bile çok korkunç’’ dedi.

Fethiye Şen; ‘’Dünyanın birçok ülkesinden yüzlerce danışanımız ve hastamız var. Her yıl yüzlerce insanın hayatına dokunmanın ve aldığımız teşekkür dönüşleri gurur verici. Sağlığınızı lütfen işi bilen ve profesyonel kişilere teslim edin. Danışanlarımızın gerekli tüm tetkikleri ve alerji testlerini yapmadan işleme başlamıyoruz. Çünkü insan sağlığı her zaman önde geliyor. Empati ve güven vazgeçilmez kırmızı çizgilerimizdir’’ diyerek bilgilendirdi.

Sense of Esthetics her yıl uluslararası başarılarıyla adından sıkça söz ettirirken bir yandan da Türkiye’nin en başarılı şirketlerinin başlarında geliyor. Dünyanın birçok ülkesinden yüzlerce danışanının teşekkür dönüşleri, güvene dayalı sağlık turizminin önemini bir kere daha ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda birbirinden ünlü isimlerin tercihi olan Sense of Esthetics geçtiğimiz ay ünlü arama motorunda en çok aranan sağlık turizmi şirketi unvanına sahip.

Yazar
«
»
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.